OPBH Development

+420 601 002 220+420 601 002 220

info@opbh-development.czinfo@opbh-development.cz

© 2024 OPBH

Ochrana osobních údajů

PODMÍNKY A PROHLÁŠENÍ OPBH DEVELOPMENT a.s.

Za veškeré informace uveřejněné na stránkách www.opbh-development.cz (dále jen „Stránky“) odpovídá společnost OPBH DEVELOPMENT a.s., IČ: 17429064, DIČ: CZ 17429064 se sídlem U Trezorky 921/2, Jinonice, 158 00 Praha 5, společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, spisová značka B 27547 vedená u Městského soudu v Praze, jako provozovatel těchto internetových Stránek (dále jen „Provozovatel“).

Podmínky pro uživatele Stránek jsou následující: (dále jen „Podmínky“):

  • Tyto Podmínky pro uživatele Provozovatel vydává pro účely seznámení veřejnosti se způsobem používání a podmínkami Stránek.
  • Zasahovat jakýmkoliv způsobem bez souhlasu Provozovatele do obsahu a technické podstaty Stránek je zakázáno. Oprávnění rozhodovat o změnách Stránek má pouze Provozovatel.
  • Přístup k některým informacím uvedeným na Stránkách může být Provozovatelem podmíněn poskytnutím osobních údajů uživatele. V takovém případě Provozovatel nakládá s těmito údaji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.
  • Veškeré informace a údaje včetně vizualizací uvedené na těchto Stránkách jsou pouze informativní povahy.
  • Podmínky užívání Stránek jsou platné a účinné dnem jejich zveřejnění. Dnem zveřejnění je 11. července 2022.
  • Doporučená konfigurace prohlížeče a počítače: Stránky jsou plně kompatibilní se všemi obvyklými typy prohlížečů v posledních verzích (tj. s nainstalovanými aktualizacemi k měsíci srpen 2022). Stránky byly testovány pro prohlížeče Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera. Pro plnou funkčnost Stránek je nutná zapnutá podpora JavaScriptu a doporučen je přehrávač Adobe Flashplayer.
  • Podmínky je oprávněn měnit nebo doplňovat pouze Provozovatel.
  • K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Své nastavení cookies můžete změnit ZDE.
  • Vyplněním a odesláním formuláře uděluji souhlas, aby společnost OPBH DEVELOPMENT a.s.,  uchovávala, shromažďovala, zpracovávala a nakládala za účelem marketingového využití mé osobní údaje: jméno, příjmení, telefon, e-mail, údaje o komunikaci se mnou. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou a jsem si vědom(a) toho, že jej mohu kdykoliv odvolat. Souhlasím s tím, že zpracováním mých údajů může OPBH DEVELOPMENT a.s.,  pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele.
  • Vyplněním a odesláním formuláře činím nezávaznou poptávku k zaslání bližších informací o předmětu poptávky a neprovádím jakoukoliv před rezervaci či rezervaci vybrané bytové jednotky, nebytové jednotky či rodinného domu. Poptání bližších informací nezavazuje mne ani jakoukoliv jinou osobu k podpisu jakékoliv smlouvy, ani mi nezakládá právo požadovat uzavření jakékoliv smlouvy, zejména rezervační smlouvy, budoucí kupní smlouvy či kupní smlouvy. Beru na vědomí a souhlasím s tím, že tzv. před rezervace (tj. nezávazná rezervace s platností 5 dní) není platně uskutečněna do doby, než mi prodejce písemně nebo emailem potvrdí, že předrezervaci učinil. Za účelem závazné rezervace je nutná osobní schůzka s prodejcem a uzavření písemné rezervační smlouvy.
+420 601 002 220 +420 601 002 220